Volleybalvereniging Vershuys.com Peelpush Meijel

Wedstrijden

Datum Teams Locatie
vrijdag 14 december
(20:00)
Peelpush DS 3 - Volley Tilburg DS 3 De Korref
zaterdag 15 december
(12:00)
Peelpush MC 2 - Havoc MC 2 De Korref
zaterdag 15 december
(13:00)
Set Up MC 1 - Peelpush MC 1 't Brugeind
zaterdag 15 december
(14:00)
Peelpush MB 2 - Olsredlem MB 1 De Korref
zaterdag 15 december
(14:45)
VC Velden MC 1 - Peelpush MC 3 De Vilgaard
zaterdag 15 december
(14:45)
VC Polaris HS 2 - Peelpush HS 2 't Hout
zaterdag 15 december
(16:00)
SV Aspargos MC 1 - Peelpush MC 4 't Haeren
zaterdag 15 december
(16:00)
SV Aspargos MB 1 - Peelpush MB 1 't Haeren
zaterdag 15 december
(16:00)
Were-Di MA 1 - Peelpush MA 1 Sportcentrum Molenbroek
zaterdag 15 december
(16:30)
Peelpush DS 6 - VC Athos '70 DS 4 De Korref
zaterdag 15 december
(16:30)
PrismaWorx VC Weert DS 5 - Peelpush DS 5 Aan de bron
zaterdag 15 december
(17:00)
Revoc/VCB HS 4 - Peelpush HS 4 De Schans
zaterdag 15 december
(17:00)
EMD-Tooling HS 1 - Peelpush HS 1 De Schans
zaterdag 15 december
(19:00)
Peelpush DS 4 - Hajraa DS 2 De Korref
zaterdag 15 december
(17:30)
Peelpush DS 2 - VollinGo DS 1 De Korref
zaterdag 15 december
(19:00)
Ledub HS 3 - Peelpush HS 3 Zuiderpoort
zondag 16 december
(10:00)
HORNERHOF/HHC N6 1 - Peelpush N6 2 De Kruisweide
zondag 16 december
(10:00)
Peelpush N6 1 - VC Kessel N6 1 't Brugeind
zondag 16 december
(10:00)
Peelpush N4 4 - VC Athos '70 N4 2 De Kruisweide
zondag 16 december
(10:00)
VC Kessel N4 1 - Peelpush N4 2 Achter de Haof
zondag 16 december
(10:30)
Peelpush N4 2 - Asterix N4 1 Achter de Haof
zondag 16 december
(10:30)
Peelpush N6 1 - Set Up N6 1 't Brugeind
zondag 16 december
(10:30)
Set Up N4 1 - Peelpush N4 1 Achter de Haof
zondag 16 december
(10:30)
VC Velden N4 1 - Peelpush N4 4 De Kruisweide
zondag 16 december
(11:00)
VC Athos '70 N6 1 - Peelpush N6 2 De Kruisweide
zondag 16 december
(11:00)
VC Kessel N4 1 - Peelpush N4 1 Achter de Haof
zondag 16 december
(12:00)
Peelpush N5 1 - VC Athos '70 N5 1 De Kruisweide
zondag 16 december
(12:30)
Peelpush N5 1 - VC Velden N5 1 De Kruisweide
zondag 16 december
(13:00)
Peelpush N4 3 - Tupos N4 1 De Kazing
zondag 16 december
(13:30)
VC Trivia N5 1 - Peelpush N5 2 Gymzaal St. Jansstraat
zondag 16 december
(13:30)
Livoc Liessel N4 1 - Peelpush N4 3 De Kazing
zondag 16 december
(14:00)
Peelpush N5 2 - Set Up N5 1 Gymzaal St. Jansstraat
zondag 16 december
(14:00)
Peelpush N5 3 - Civitas N5 2 De Korref
zondag 16 december
(14:30)
Peelpush N5 3 - Grashoek N5 1 De Korref
zondag 16 december
(15:30)
Peelpush DS 1 - Laudame Financials VCN DS 1 De Korref
zaterdag 22 december
(13:00)
AV Flash DS 3 - Peelpush DS 6 MFA De Schans
zaterdag 22 december
(14:00)
VCN MA 1 - Peelpush MA 1 De Boog
zaterdag 22 december
(14:30)
Sliedrecht Sport MB 1 - Peelpush MB 1 De Dijk

Klik hier voor het volledige programma »
Boeken Kopen

Boeken Kopen

Cluster sponsor

YD Security

Briljant sponsor

D'n Hangtafel

Co sponsor

Verhuurbedrijf Lumar

Co sponsor

Jumbo Meijel

Website sponsor

Sponsorkliks

Media sponsor

Webshop