Volleybalvereniging Vershuys.com Peelpush Meijel

Wedstrijden

Datum Teams Locatie
zaterdag 21 oktober
(14:00)
Peelpush HS 1 - Vc City Lens Krimpen HS 1 De Korref
zaterdag 21 oktober
(14:00)
Peelpush MC 1 - Flamingo's'56 MC 1 De Korref
zaterdag 21 oktober
(14:00)
Peelpush MB 1 - VC Olympia MB 2 De Korref
zaterdag 21 oktober
(16:30)
Peelpush MC 2 - Grashoek MC 1 De Korref
zaterdag 21 oktober
(17:00)
Grashoek DS 2 - Peelpush DS 4 De Ankerplaats
zaterdag 21 oktober
(18:00)
Sliedrecht Sport HS 1 - Peelpush HS 1 De Korref
zaterdag 21 oktober
(18:00)
ActiveRooy DS 1 - Peelpush DS 3 De Wetteling [2]
zaterdag 21 oktober
(18:30)
IMS/Voltena DS1 DS 1 - Peelpush DS 2 De Iris
zondag 22 oktober
(15:30)
Peelpush DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1 De Korref
woensdag 25 oktober
(19:30)
Flynth FAST DS 1 - Peelpush DS 1 Pica Mare
zaterdag 28 oktober
(15:00)
VC Athos '70 MC 2 - Peelpush MC 2 De Kruisweide
zaterdag 28 oktober
(15:00)
Hovoc MC 1 - Peelpush MC 1 Dendron Sporthal
zaterdag 28 oktober
(16:00)
VC Fortutas MB 1 - Peelpush MB 1 Sport- en squashcentrum
zaterdag 28 oktober
(16:30)
Peelpush MC 3 - VC Maasdal MC 1 De Korref
zaterdag 28 oktober
(16:30)
Peelpush DS 3 - Ledub DS 2 De Korref
zaterdag 28 oktober
(16:30)
VC Voerendaal HS 2 - Peelpush HS 2 De Joffer (sporthal)
zaterdag 28 oktober
(16:30)
Peelpush MB 2 - PrismaWorx VC Weert MB 2 De Korref
zaterdag 28 oktober
(17:00)
Velo HS 1 - Peelpush HS 1 Velo-hal
zaterdag 28 oktober
(18:00)
AV Flash DS 3 - Peelpush DS 5 MFA De Schans
zaterdag 28 oktober
(19:00)
Peelpush DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 2 De Korref
zaterdag 28 oktober
(19:00)
Hovoc DS 3 - Peelpush DS 6 Dendron Sporthal
zaterdag 28 oktober
(19:00)
Ledub HS 3 - Peelpush HS 3 Zuiderpoort
zondag 29 oktober
(9:30)
VC Velden N4 1 - Peelpush N4 3 De Vilgaard
zondag 29 oktober
(10:00)
Peelpush N4 3 - VC Athos '70 N4 4 De Vilgaard
zondag 29 oktober
(10:30)
SV Ludentes N6 1 - Peelpush N6 1 De Roerparel
zondag 29 oktober
(10:45)
VC Olympia N6 1 - Peelpush N6 2 Piushof
zondag 29 oktober
(11:00)
Brovoc N6 1 - Peelpush N6 1 De Roerparel
zondag 29 oktober
(11:00)
AV Flash N5 2 - Peelpush N5 2 De Smeltkroes
zondag 29 oktober
(11:15)
Hovoc N6 1 - Peelpush N6 2 Piushof
zondag 29 oktober
(11:30)
Peelpush N5 2 - Asterix N5 1 De Smeltkroes
zondag 29 oktober
(13:00)
Peelpush N5 1 - Tupos N5 1 De Kazing
zondag 29 oktober
(14:00)
Peelpush N5 1 - Grashoek N5 1 De Kazing
zondag 29 oktober
(15:30)
Peelpush DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1 De Korref
woensdag 1 november
(19:30)
Nering Bögel VC Weert DS 1 - Peelpush DS 1 Aan de bron

Klik hier voor het volledige programma »
Boeken Kopen

Boeken Kopen

Cluster sponsor

YD Security

Briljant sponsor

Rabobank

Co sponsor

SNS regiobank Alterna

Co sponsor

Graphic en Mail

Website sponsor

Inovamedia

Media sponsor

Webshop