Volleybalvereniging Vershuys.com Peelpush Meijel

Wedstrijden

Datum Teams Locatie
zaterdag 20 oktober
(12:30)
Peelpush MC 1 - VOKO MC 1 De Crosser
zaterdag 20 oktober
(12:30)
Spivo MB 1 - Peelpush MB 1 De Crosser
zaterdag 20 oktober
(13:45)
Peelpush MB 1 - Smash'66 MB 1 De Crosser
zaterdag 20 oktober
(14:00)
Peelpush MB 1 - VC Olympia MB 1 De Korref
zaterdag 20 oktober
(14:45)
Voltena MC 1 - Peelpush MC 1 De Crosser
zaterdag 20 oktober
(16:30)
Peelpush MC 4 - Civitas MC 3 De Korref
zaterdag 20 oktober
(17:00)
VC Velden DS 1 - Peelpush DS 2 De Vilgaard
zaterdag 20 oktober
(17:45)
Phoenix MA 1 - Peelpush MA 1 De Crosser
zaterdag 20 oktober
(19:00)
Peelpush HS 1 - VV Utrecht HS 1 De Korref
zaterdag 20 oktober
(19:30)
OBEG Donitas DS 1 - Peelpush DS 1 Struikhal (RUG)
zaterdag 27 oktober
(12:30)
Civitas MC 3 - Peelpush MC 4 Ruben Kogeldans Sporthal
zaterdag 27 oktober
(13:00)
Revoc/VCB MB 2 - Peelpush MB 2 De Schans
zaterdag 27 oktober
(14:00)
Peelpush MC 2 - AV Flash MC 1 De Korref
zaterdag 27 oktober
(14:15)
Civitas MC 1 - Peelpush MC 3 Ruben Kogeldans Sporthal
zaterdag 27 oktober
(14:30)
PrismaWorx VC Weert MA 1 - Peelpush MA 1 Aan de bron
zaterdag 27 oktober
(14:45)
VC Velden MB 1 - Peelpush MB 1 De Vilgaard
zaterdag 27 oktober
(15:00)
Peelpush HS 1 - Volley Tilburg HS 1 De Korref
zaterdag 27 oktober
(15:00)
Ledub DS 2 - Peelpush DS 3 Zuiderpoort
zaterdag 27 oktober
(16:30)
Peelpush HS 4 - VC Olympia HS 3 De Korref
zaterdag 27 oktober
(10:00)
Peelpush MC 1 - ADC MC 1 De Korref
zaterdag 27 oktober
(16:30)
Peelpush HS 2 - Udenhout HS 1 De Korref
zaterdag 27 oktober
(16:30)
Peelpush DS 5 - BVC Holyoke DS 3 De Korref
zaterdag 27 oktober
(17:00)
Avance DS 2 - Peelpush DS 4 Warandahal
zaterdag 27 oktober
(17:30)
VC Olympia DS 1 - Peelpush DS 1 Activiahal
zaterdag 27 oktober
(19:00)
VC Wik Groot-Ammers HS 1 - Peelpush HS 1 De Korref
zaterdag 27 oktober
(19:00)
Peelpush HS 3 - VC HERO HS 3 De Korref
zaterdag 27 oktober
(19:15)
VC Velden DS 4 - Peelpush DS 6 De Vilgaard
zaterdag 27 oktober
(19:30)
Peelpush DS 1 - SOMAS/Activia DS 1 Activiahal
zondag 28 oktober
(9:30)
VC Athos '70 N4 2 - Peelpush N4 4 De Vilgaard
zondag 28 oktober
(10:00)
Peelpush N4 4 - VC Velden N4 1 De Vilgaard
zondag 28 oktober
(13:30)
Tupos N4 1 - Peelpush N4 3 De Korref
zondag 28 oktober
(13:30)
Peelpush N4 2 - Asterix N4 1 De Korref
zondag 28 oktober
(13:30)
VC Kessel N4 1 - Peelpush N4 1 De Korref
zondag 28 oktober
(14:00)
Revoc/VCB N5 1 - Peelpush N5 3 De Korref
zondag 28 oktober
(14:00)
Set Up N4 1 - Peelpush N4 1 De Korref
zondag 28 oktober
(14:00)
VC Kessel N4 1 - Peelpush N4 2 De Korref
zondag 28 oktober
(14:00)
Peelpush N4 3 - Livoc Liessel N4 1 De Korref
zondag 28 oktober
(14:30)
SV Ludentes N5 1 - Peelpush N5 3 De Korref
vrijdag 2 november
(20:00)
Peelpush DS 3 - VC Polaris DS 1 De Korref
zaterdag 3 november
(13:00)
BVC Holyoke MC 1 - Peelpush MC 2 De Hamar
zaterdag 3 november
(14:00)
Peelpush MB 1 - VC Velden MB 1 De Korref
zaterdag 3 november
(14:00)
Peelpush MB 2 - Revoc/VCB MB 2 De Korref
zaterdag 3 november
(14:15)
Hajraa HS 2 - Peelpush HS 2 TU Studentenspc hal 1
zaterdag 3 november
(15:00)
Hovoc-Trivia-Athos JC 1 - Peelpush JC 1 Gymzaal St. Jansstraat
zaterdag 3 november
(16:30)
Peelpush MC 3 - Accretos MC 1 De Korref
zaterdag 3 november
(16:30)
Peelpush MA 1 - VC Trivia MA 2 De Korref
zaterdag 3 november
(16:30)
Peelpush DS 6 - VC Trivia DS 6 De Korref
zaterdag 3 november
(17:00)
Livoc Liessel HS 2 - Peelpush HS 3 De Smeltkroes
zaterdag 3 november
(17:00)
Zaanstad HS 2 - Peelpush HS 1 Zaanlands West
zaterdag 3 november
(18:00)
VC Fortutas HS 2 - Peelpush HS 4 Sport- en squashcentrum
zaterdag 3 november
(19:00)
Peelpush DS 4 - Apollo Mill DS 1 De Korref
zaterdag 3 november
(19:00)
Peelpush DS 2 - SOMAS/Activia DS 1 De Korref

Klik hier voor het volledige programma »
Boeken Kopen

Boeken Kopen

Cluster sponsor

YD Security

Briljant sponsor

D'n Hangtafel

Co sponsor

Verhuurbedrijf Lumar

Co sponsor

Dutch Graphic Group

Website sponsor

Sponsorkliks

Media sponsor

Webshop