Eerste wedstrijd in de DELA-League
Heutink Pollux - Summa Peelpush 3-0(25-15, 25-17, 25-17)
Eindelijk het begin van de DELA-League. De tijd van oefenen is achter de rug en nu gaat het dus echt beginnen. De eerste officiële competitiewedstrijd van dames 1 is de uitwedstrijd tegen Heutink Pollux uit Oldenzaal. Een ploeg met ambitie. Voor Summa Peelpush is de ambitie om attractief volleybal te spelen met als eindresultaat behoud op het hoogste niveau van Nederland.
In de voorbereiding speelde Summa Peelpush twee keer tegen Heutink Pollux en beide partijen werden verloren. Ondanks het verlies speelde Summa Peelpush een goede partij volleybal. Dat wilde Summa Peelpush vandaag op z’n minst bereiken en mogelijk ietsje meer.
Die gedachte kwam helaas niet uit. Heutink Pollux was vandaag oppermachtig. Alhoewel elke set tot tien punten gelijk opging was het Heutink Pollux die de touwtjes strak in handen had en het spel dicteerde. Wat Summa Peelpush ook probeerde er tegenover te stellen, het lukte maar niet om in de rally te komen. Toch zagen de meegereisde supporters enkele mooie momenten van onze First Ladies.
De power en het goede verdedigingswerk van Heutink Pollux gaf de doorslag in deze wedstrijd. Het is voor Summa Peelpush nog wennen aan de snelheid en het tempo van zo’n wedstrijd. Met deze eerste officiële wedstrijdervaring toog Summa Peelpush terug naar Meijel om zich op te maken voor de tweede uitwedstrijd tegen Longa’59 uit Lichtenvoorde.
Longa'59-Summa Peelpush: 24-10-2009 om 20:00u.
« terug naar overzicht

